Понедельник, 29.04.2024

Підсумкові контрольні роботи 8 клас англійська мова відповіді скачать

Підсумкові контрольні роботи 8 клас англійська мова відповіді

Название: Англійська мова. 8 клас.

Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями. Автор: Доценко І.В. 2011. У виданні пропонуються відповіді до всіх типів завдань з навчального посібника «Англійська мова.

8 клас: Підсумкові контрольні роботи» (авт. Доценко І. В. - X.: Вид-во «Ранок», 2011). Видання також містить додатковий матеріал для успішного виконання підсумкової контрольної роботи: український переклад (до завдань відкритої форми), авторський коментар найскладніших моментів, таблицю неправильних дієслів. Для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів англійської мови. Цей посібник допоможе вам правильно виконати всі завдання підсумкової контрольної роботи з англійської мови для 8 класу, в яких перевіряються говоріння, аудіювання, читання, письмо. Видання містить відповіді до завдань закритої форми (заповнення пропусків, вибір однієї правильної відповіді з поміж запропонованих, встановлення справедливості тверджень, розташування речень у логічному порядку тощо) і пропонує приклади усних відповідей до завдань відкритої форми.

Для полегшення роботи додається переклад українською мовою і коментарі до найскладніших моментів у завданнях, виконання яких потребує підвищеної уваги. У посібнику також подано Таблицю з формами неправильних дієслів. Бесплатно скачать электронную книгу в удобном формате, смотреть и читать: Скачать книгу Англійська мова. 8 клас. Підсумкові контрольні роботи. Відповіді з коментарями. Доценко І.В. - fileskachat.com, быстрое и бесплатное скачивание. Скачать pdf Ниже можно купить эту книгу по лучшей цене со скидкой с доставкой по всей России.

Купить эту книгу.

Підсумкові контрольні роботи 8 клас англійська мова відповіді